ФЕЙК: У росії продають чипси Pringles зі «смаком перемоги»

ФЕЙК: У росії продають чипси Pringles зі «смаком перемоги»

31 Липня 2023
FacebookTwitterTelegram
1062

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито в росії зʼявились чипси Pringles з георгієвською стрічкою на тубусі, російським прапором та «смаком перемоги».

Однак це — фейк. Продукти Pringles у росію офіційно не постачають; чипсів із «смаком перемоги» Pringles не випускали.

Скриншот із відео

По-перше, компанія Kellogg, яка володіє брендом Pringles, припинила постачання продуктів на російський ринок після вторгнення рф в Україну. У грудні 2022 року Kellogg продала свої потужності місцевому виробнику та не виготовляє продукцію для російського ринку.

По-друге, на полиці, де автор відео бере тубус із чипсами, немає цінників саме на цю категорію товару; також поруч немає іншої продукції Pringles. В російських інтернет-магазинах чипси «зі смаком перемоги»  не продають.

Найімовірніше, фейкову упаковку виготовили навмисно, щоб зняти відео. Крім того, для створення цієї упаковки використали старий логотип Pringles та пофарбували лінії на вусах в кольори прапору рф. Однак у 2021 компанія проводила ребрендинг та спростила зображення, вуса вже не діляться на смужки.

Логотипи Pringles: ліворуч — старий, праворуч, на червоному фоні, оновлений у 2021 році логотип

На тубусі вказаний штрих-код 038000176135. Ним маркували лімітовану серію Pringles зі смаком рамену з куркою.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний