ФЕЙК: В Італії скасували плату за комунальні послуги, житло та виплату кредитів на час карантину | VoxUkraine

ФЕЙК: В Італії скасували плату за комунальні послуги, житло та виплату кредитів на час карантину

27 Травня 2020
FacebookTwitterTelegram
838

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

Користувачі соціальних мереж активно поширювали інформацію, що в Італії скасували оплату комунальних послуг, житла та виплати кредитів на час карантину. Однак, оплату комунальних послуг не скасовували, а виплати кредитів та іпотеки відтермінували, а не скасували.

2 березня Уряд Італії щонайменше на місяць наклав мораторій (ст. 26) на стягнення внесків за іпотекою на перший будинок для працівників, яким скоротили години роботи.

Також, 17 березня новим законом Уряд Італії встановив (ст. 56) право самозайнятих працівників на відтермінування виплат з іпотеки.

16 березня відбулося позачергове засідання Уряду Італії, присвячене заходам захисту здоров’я населення та наданню економічної підтримки сім‘ям, працівникам та підприємствам у зв’язку з COVID-19. Про скасування оплати за комунальні послуги на час карантину там не йшлося.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний