ФЕЙК: Вакцина від Covid-19 негативно впливатиме на генетичний код | VoxUkraine

ФЕЙК: Вакцина від Covid-19 негативно впливатиме на генетичний код

31 Травня 2020
FacebookTwitterTelegram
2162

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

Адвокат Сергій Гула розповідає, що вакцина від нового коронавірусу буде впливати на генетичний код людини, а масове тестування будуть проводити для того, щоб повністю контролювати переміщення осіб.

Спростовуємо основні неправдиві тези автора:

Теза 1. Після вакцинування в одній з африканських країн за сприяння Білла Гейтса жінки втратили здатність народжувати.

Це твердження ми вже спростовували.

У 2014 Католицька комісія з охорони здоров’я виступала проти кампанії вакцинації від правця, вважаючи, що вакцина – це спроба масової стерилізації жінок. Але міністр охорони здоров’я Кенії спростував це звинувачення. 

У 1995 році ВООЗ проводила перевірку вакцини у лабораторіях, де результати чітко показали, що вакцина є безпечною для використання та, тим паче, не є засобом стерилізації.

Теза 2. Масове тестування на коронавірус – це збір персональних даних, оскільки під час проведення тестів люди вказують свої персональні дані та контакти.

Персональні дані збирають з двох причин:

  1. Якщо тест на коронавірус буде позитивним, людину потрібно про це повідомити.
  2. Потрібно визначити контактних осіб хворого, щоб зупинити поширення вірусу. Для цього система охорони здоров’я повинна знати про всіх хворих.

Теза 3. Білл Гейтс робить головний акцент не на ліках від коронавірусу, а на вакцинах, бо йому це вигідно.

Білл Гейтс має тільки один пов’язаний з медициною бізнес – він володіє частиною акцій компанії, Ecolab Inc., яка викупила компанію Microtek Medical Holdings Inc. Ця компанія розробляє і випускає засоби та рідини для боротьби з зараженнями. Втім, Білл Гейтс не володіє компаніями, що заробляють на виробництві вакцин. 

Головний акцент робиться на вакцині, а не на ліках, оскільки, існує можливість повторного зараження людей, які вже перехворіли COVID-19. Вакцина здатна забезпечити стійкий імунітет від нового коронавірусу і стримати його поширення. 

Проте, Гейтс зазначає і про необхідність ліків від COVID-19.

Теза 4. РНК-вакцина від коронавірусу буде мати негативний вплив на генетичний код людини та може змінити його.

РНК-вакцини стимулюють вироблення антитіл, що запускають імунну реакцію організму і зв’язують патоген. РНК компонент вакцини не взаємодіє з геномом людини і не здатен змінювати його.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний