ФЕЙК: Вакцинація від коронавірусу небезпечна для життя | VoxUkraine

ФЕЙК: Вакцинація від коронавірусу небезпечна для життя

15 Вересня 2020
FacebookTwitterTelegram
1125

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюється картинка із текстом: «Перша хвиля позбавила нас свободи, а друга може позбавити життя. Чини опір, доки можеш». Через зображення прагнуть донести думку, що носіння масок позбавляє свободи, а вакцинація може вбити. Проте, обидві тези є неправдивими.

Насамперед, варто розуміти, що новий коронавірус не має ознак сезонності, як наприклад, грип. Тому пандемія COVID-19 – це «одна суцільна хвиля, яка то йде вниз, то вгору».

Носіння масок не відбирають у людей свободи – про це ми вже писали

Щодо вакцинації, то, перш за все, вона не буде примусовою. Ми вже неодноразово спростовували подібні твердження. А по-друге, вакцина повинна бути безпечною, інакше вона просто не потрапить у виробництво – при виготовленні подібних препаратів дотримуються дуже високих стандартів безпеки

Над розробкою вакцини зараз працюють вчені з усього світу, і її появу на ринку прогнозують в найкращому випадку на початоксередину 2021 року. Вона повинна забезпечити стійкий імунітет від нового коронавірусу і стримати його поширення. Так, вакцинація допоможе уникнути багатьох смертей та ускладнень під час хвороби.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний