ФЕЙК: Вакцинація від коронавірусу перетворить чоловіків на геїв | VoxUkraine

ФЕЙК: Вакцинація від коронавірусу перетворить чоловіків на геїв

17 Лютого 2021
FacebookTwitterTelegram
1065

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що відомий в Ізраїлі рабин Даніель Асор заявив, що вакцинація від коронавірусу перетворить «чоловіків на геїв», адже «будь-яка вакцина, яка створюється з використанням ембріонального субстрату викликає зміну орієнтації». 

Публікації, які поширюють у Facebook

 

Рабин Даніель Асор справді говорив таке, але його слова не мають наукових підтверджень. Безпідставно стверджувати, що вакцина може змінити орієнтацію.

Рабин Даніель Асор відомий поширенням необґрунтованих конспірологічних теорій змови щодо коронавірусу та вакцинації, які ми вже спростовували тут і тут.

Більшість вчених сходяться на думці, що сексуальна орієнтація (включаючи гомосексуальність та бісексуальність) є результатом поєднання емоційних, гормональних та біологічних факторів і середовища. Іншими словами, багато речей впливають на сексуальну орієнтацію людини, і вплив різних факторів може бути різними для різних людей. 

Експерти сходяться на думці, що сексуальна орієнтація не є вибором і не може бути змінена. Деякі люди, які є гомосексуальними або бісексуальними, можуть приховувати свою сексуальну орієнтацію, щоб уникнути упереджень з боку інших або сорому, якого їх навчили відчувати щодо своєї сексуальності.

Нагадуємо, що у вакцинах, зокрема від COVID-19, не використовують абортивні матеріали.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний