ФЕЙК: Вакцини, чипи та 5G взаємопов’язані й необхідні для встановлення контролю над людьми | VoxUkraine

ФЕЙК: Вакцини, чипи та 5G взаємопов’язані й необхідні для встановлення контролю над людьми

Photo: Лєна Шуліка, VoxUkraine
19 Червня 2020
FacebookTwitterTelegram
1598

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюється інформація, що вакцини, чипи та 5G пов’язані між собою для встановлення тотального контролю над населенням планети. Спростовуємо основні неправдиві тези: 

«Американське федеральне управління в 2014 році затвердило використання чипів в медичних цілях. Сигнали із тіла людини будуть передаватись для моніторингу показників життєдіяльності пацієнтів».

Насправді, Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) затвердило використання мікрочипів Verichip у 2004, а не 2014 році. Мета чипів – зберігання медичних записів пацієнта, щоб у надзвичайних ситуаціях, коли пацієнт перебуває у непритомному стані або не має медичної документації, лікарі могли отримати доступ до інформації про стан здоров’я пацієнта, історію хвороби чи протипоказання в лікуванні.

Крім того, використання таких мікрочипів спрощує лікування однієї особи різними фахівцями.

Ці мікрочипи не можуть відстежувати стан здоров’я людини чи виділяти ліки у її кров.

«5G потрібен для того, щоб передавати величезний об’єм інформації про 7 мільярдів людей від чипів і контролювати всі дії населення».

Чипи Verichip активуються лише на близькій відстані, тому вони не можуть використовуватись для відстежування осіб або зчитування інформації на великих відстанях.

Доказів того, що через вакцини, 5G та чипи хтось хоче встановити контроль над усім населенням – немає. Це класична теорія змови, де хибні тези та правдиві факти, які ніяк не пов’язані між собою, поєднуються в одному матеріалі.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний