ФЕЙК: Вібрації здатні знищити новий коронавірус | VoxUkraine

ФЕЙК: Вібрації здатні знищити новий коронавірус

28 Травня 2020
FacebookTwitterTelegram
4050

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

Під час пандемії коронавірусу почали ширитися дописи про те, що вібрації у високих діапазонах вбивають віруси, у тому числі збудник COVID-19 — SARS-CoV-2. Тому автори закликають «підвищувати свої вібрації» завдяки позитивним емоціям.

Немає ніяких наукових доказів того, що новий коронавірус може загинути від вібрацій у високих діапазонах, а емоції впливають на вібрації людського тіла.

У дописі стверджується, що коронавірус, як і будь-який інший вірус є «низьковібраціонною сутністю із замкнутою структурою електро-магнітного контуру», а тому має гинути від вібрацій «починаючи з 25,5 Гц і вище». Це твердження не підтверджене ніякими науковими фактами. До того ж за логікою авторів фейку, виходить, що достатньо постояти біля метро аби вилікуватися від COVID-19 (робочий діапазон частот від метро становить у межах 1-80 Гц).

Ще у дописі розповідають про те, що позитивні емоції здатні підвищити частоту вібрації тіла людини і як наслідок вбити вірус. Наприклад, гнів дає 1,4 Гц, а співчуття – від 150 Гц і вище.

Але зв’язок між емоціям людини та вібрацією тіла не доведений. Вібрації — це механічні коливання, які можуть впливати на людину. Наприклад, звук. Єдині вібрації, які виникають у людському організмі — це голосові, які супроводжують дихання (хропіння) або вібрації напружених м’язів.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний