ФЕЙК: Випадково увімкнений мікрофон у Білому Домі записав усю правду про коронавірус | VoxUkraine

ФЕЙК: Випадково увімкнений мікрофон у Білому Домі записав усю правду про коронавірус

22 Травня 2020
FacebookTwitterTelegram
4177

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook 

Журналіст Джонс Робертс та фотограф Дуг Міллс перед початком прес-конференції у Білому Домі обговорювали, що рівень летальності від коронавірусу за новим дослідженням такий, як у звичайного грипу і що усі журналісти вже вакциновані. Однак, це була лише жартівлива розмова, як потім зазначав сам Робертс.

  • Дослідження Університету Південної Каліфорнії, яке обговорювали Робертс та Міллс, припускає, що кількість інфікованих в окрузі Лос-Анджелес значно вища, а тому відповідно летальність (відсоток померлих серед інфікованих), а не смертність (відсоток померлих на 1000 осіб населення) від коронавірусу є нижчою.

Довідково. У США смертність станом на 21 травня від коронавірусу – 0,28% у розрахунку на 1000 осіб населення, летальність – 6%.

  • Результати дослідження є лише попередніми. Представники Університету наголошують, що дослідження ще не рецензоване іншими вченими.
  • Вакцини від коронавірусу ще немає, над її розробкою працюють понад 90 компаній, як зазначає ВООЗ. Перші випробування вакцини на людях розпочались лише нещодавно. Початок виробництва вакцини не планується навіть до кінця цього року.
  • Чому коронавірус значно небезпечніший, ніж звичайний грип, ми пояснювали тут.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний