ФЕЙК: Вірус вже давно спланували сатаністи для підкорення собі людей | VoxUkraine

ФЕЙК: Вірус вже давно спланували сатаністи для підкорення собі людей

14 Серпня 2020
FacebookTwitterTelegram
2191

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У Facebook поширюють інформацію про те, що пандемія є нібито спланованим на «Події 201» сценарієм, який призвів до закриття лікарень та масових звільнень лікарів. На додачу – все це супроводжується символами сатанізму: зображенням єгипетського провідника смерті Анубіса та синього безокого коня. 

Все це – нічим не підтверджені теорії змови.

Далі спростовуємо основні неправдиві тези.

«Тут використали давно підготовлений сценарій, який проговорили світу на “Події 201”, де найважливішу роль віддали продажним гнилим ЗМІ»

У жовтні 2019 року Центр безпеки охорони здоров’я імені Джона Гопкінса в партнерстві зі Всесвітнім економічним форумом та Фондом Білла і Мелінди Гейтс справді провели захід «Event 201», на якому імітували спалах пандемії. 

Однак представники Центру безпеки охорони здоров’я імені Джона Гопкінса заявили, що пандемія на їх заході була вигаданою і не стосується COVID-19. Натомість, метою теоретично-тренувального заходу була перевірка готовності людства до ефективної боротьби із новим вірусом, що може виникнути будь-коли. 

Оскільки бактерії та віруси постійно мутують, а ризики їхньої передачі людині зростають, зокрема через людське втручання у середовище дикої природи, ймовірність виникнення пандемії завжди існує.

Подібні аналогії з «Подією 201» ми вже спростовували тут і тут.

«Закриття лікарень, скорочення медпрацівників, відмова в планових операціях, в лікуванні інших хвороб без недалекого тестування»

У своєму дописі активістка має на увазі медичну реформу, суть якої не полягає у скороченні лікарів та закритті медичних закладів. Натомість вона передбачає фінансування лікарень відповідно до певних показників якості. Одним з факторів є кількість пацієнтів, яких обслуговує медичний заклад або конкретний працівник. Основна мета реформи – це реалізація принципу «гроші йдуть за пацієнтом». Чим якісніші послуги надає лікарня, тим більше коштів вона отримуватиме.

Щодо закриття лікарень. За даними НСЗУ, недофінансування може бути у 617 лікарень, із яких у 332 лікарень – на 50% менше коштів. Але це не означатиме, що вони закриваються. На фінансування малопотужних лікарень перерозподілили понад 900 млн грн, які пішли в регіони як субвенція. До того ж, закриття медичного закладу не означає, що всі його працівники залишаться без роботи. Брак кадрів є частою проблемою і в багатьох якісних закладах.

Подібні маніпуляції про медичну реформу ми вже спростовували тут і тут.

«Як логічне продовження адської гри “нових хазяїв” на диявольський трон, зображення єгипетського символа смерті Анібуса, та синього безокого коня, в аеропорті Денвера, що символізує “новий світопорядок” на пересувних ново-вірусних центрах»

Зарубіжні незалежні фактчекери вже спростовували цей фейк

Зображення синього безокого коня взагалі не використовується на станціях тестування на коронавірус, а на логотипі компанії Aardvark Mobile Health зображений зовсім не провідник померлих Анубіс. У назві цієї компанії є назва тварини – «трубкозуб» (aardvark), яку і зобразили на логотипі, створеному ще в 2007 році.

Аеропорт у Денвері давно є об’єктом численних теорій змови: від «нового світового порядку» до рептилоїдів, які нібито живуть під будівлею аеропорту. А статуя «Синього Мустанга» у аеропорті Денвера не має нічого спільного з сатанізмом (хоча мешканці Денверу звикли називати його «Blucifer»: Blue Lucifer). Скульптуру встановили ще у 2008 році і вона є символом Дикого Западу.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний