ФЕЙК: Влада Катару виклала фото зі списком заборон для вболівальників на Чемпіонаті світу з футболу 2022

ФЕЙК: Влада Катару виклала фото зі списком заборон для вболівальників на Чемпіонаті світу з футболу 2022

28 Жовтня 2022
FacebookTwitterTelegram
513

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють постер, який нібито випустила влада Катару, про обмеження для вболівальників на Чемпіонаті світу з футболу 2022. Зокрема заборонено вживати алкоголь, проявляти неповагу до мечетей, використовувати нецензурну лайку, влаштовувати побачення, гучно слухати музику, а жінкам оголювати частини тіла. Також заборонено фотографувати людей без дозволу та приходити на чемпіонат світу з футболу ЛГБТ-парам.

Це — фейк. Влада Катару не поширювала постер із переліком обмежень. Це спростували організатори Чемпіонату світу з футболу.

Скриншот допису

Із 20 листопада по 18 грудня 2022 року Чемпіонат світу з футболу вперше пройде у  Катарі. Інформацію про перелік обмежень спростували організатори Чемпіонату. На офіційній сторінці організатори зазначили, що графіка з переліком обмежень містить недостовірну інформацію: «Ми наполегливо закликаємо вболівальників і відвідувачів покладатися тільки на офіційні джерела від організаторів турніру, щоб отримати поради щодо подорожей на цьогорічний Чемпіонат світу з футболу у Катарі 2022».

Крім того, організатори заявили, що вболівальникам дозволять купувати пиво, яке містить алкоголь. Також на Чемпіонаті світу з футболу 2022 передбачені спеціальні квитки з можливістю придбати «преміальні» алкогольні напої. 

Офіційний представник Катару Абдулазіз Абдулла Аль-Ансарі наголошує, що немає перепон для відвідування Чемпіонату представникам ЛГБТ-парам. Однак він виступає проти відкритого сприяння представникам ЛГБТ, символом яких є веселковий прапор. За його словами, такі прапори можуть забрати на Чемпіонаті, аби захистити ЛГБТ-пари від конфліктів із іншими вболівальниками.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний