ФОТОФЕЙК: У KFC в Німеччині з'явилася сексистська реклама про українських жінок

ФОТОФЕЙК: У KFC в Німеччині з’явилася сексистська реклама про українських жінок

15 Червня 2022
FacebookTwitterTelegram
1401

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють фото нібито сексистської реклами KFC про українських жінок у Німеччині із закликом українських жінок в ліжко. Про те, що така реклама нібито є у Мюнхені, у своєму дописі у твіттері  писав також Дмитро Полянський — перший заступник постійного представника росії в ООН.

Однак це — неправда. У Мюнхені немає такої реклами KFC, фото з рекламою відредагували.

Скриншот публікації

Журналістка Суспільного Юлія Рябчун відвідала вокзал Мюнхена та пересвідчилась, що така реклама KFC відсутня в Мюнхені. 

Про те, що це фейк, писав у своєму твіттері також постійний представник України в ООН Сергій Кислиця після виступу постійного представника росії на засіданні Радбезу ООН з протидії сексуальоному насильству, пов’язаному з війною в Україні. 

Абсурдність фейку доводить також той факт, що реклама в Мюнхені була б розміщена німецькою мовою або ж українською відповідно до її умовної цільової аудиторії.

Сама компанія KFC на своїй інстаграм-сторінці зазначила, що це фейкова реклама, у якій незаконно використали логотип KFC. Компанія не створювала цю рекламу.

Скриншот коментаря KFC

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний