«Говорити про важливе та фідбек від аудиторії – мої головні мотиватори» – Світлана Сліпченко | VoxUkraine

«Говорити про важливе та фідбек від аудиторії – мої головні мотиватори» – Світлана Сліпченко

24 Грудня 2019
FacebookTwitterTelegram
1167

Якщо ви встали вранці і побачили, що сонце зійшло – Світлана Сліпченко до цього причетна. Принаймні вона стверджує, що день не почнеться, якщо вона не вип’є ранкову каву. За здатність працювати 24 години на добу друзі називають її Свєта-машина, і працює ця машина фактчекінгу на чистому кофеїні: мінімум п’ять чашок гіркого еспресо з гарячим молоком навіть у літню спеку.

Можливо, саме тому почуття драйву великого міста – життєва необхідність для Світлани, а ранкові пробки для неї не лише незручність, але і частина ритму мегаполіса, який вона ні за що не проміняла б на спокійне життя в невеликому містечку.

До приходу в VoxUkraine Світлана працювала оператором контактного центру і навчалася в університеті. Після двох років роботи вважає VoxCheck найкращим, що могло статися з людиною з дипломом економіста-теоретика. На проекті їй до вподоби різноманіття задач: спочатку робила аналітику, за місяць вже займалася SMM, згодом стала куратором програми стажувань. Можливість говорити про важливе на широку публіку і фідбек від аудиторії називає своїми головними мотиваторами.

Світлана вважає, що найважливіше – змусити людей думати, і додає, що останнім часом інтерес до аналітики зріс. Люди намагаються розібратися з результатами реформ, порівнювати різні точки зору і поволі перестають ділити світ на чорне і біле. При цьому сама вона не вірить у магічний економічний ВЖУХ, здатний принести швидкі зміни, і виступає радше за поступові реформи.

Світлана зізнається, що сповнена протиріч. Економить на комунальних послугах і намагається раціонально витрачати ресурси, але на Чорну п’ятницю не втримується і купує собі новий браслет. Створює хаос навколо, проте робить це в чітко визначені строки і дотримується дедлайнів. Світлана вчить приймати власні ірраціональні потреби і перетворювати недоліки на переваги. Наприклад, якщо ви палите, купувати сигарети з акцизом і наповнювати таким чином бюджет.

Професія сильно впливає на щоденне життя поза офісом. Якщо чує у фільмі згадки про якусь статистику, одразу намагається знайти достовірні дані, а під час розмов з друзями постійно питає про джерела інформації і пропонує разом її перевірити. Сміється, що друзів через це не поменшало, навпаки, розмови з ними стали цікавішими і більш насиченими.

У вільний час охоче зустрічається з друзями або проводить час з рідними, до яких належить і кіт Гюнтер, німець за ім’ям і британець за походженням. Розслабитися після робочого дня допомагають фільми жахів і хоррор-ігри (після багатогодинного прослуховування промов політиків, мабуть, вже нічого не страшно). При цьому найулюбленіший серіал – не про живих мерців, а «Як я зустрів вашу маму». І скоро прийде час передивитися його вп’яте. Крім того слухає альтернативний та інді-рок. До речі, якщо ви раптом почуєте в кав’ярні чи барі, як дівчина голосно співає «Arctic Monkey», можете бути певні, що це їхня фанатка Світлана. 

Автори

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний