КОНСПІРОЛОГІЯ: Члени королівської сім’ї живуть довго завдяки адренохрому та крові людей

КОНСПІРОЛОГІЯ: Члени королівської сім’ї живуть довго завдяки адренохрому та крові людей

30 Квітня 2021
FacebookTwitterTelegram
435

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють дописи про те, що королівська родина нібито вживає адренохром або кров молодих людей, щоб жити довго.

Пояснюємо, що не так.

Скриншот допису 

На першому фото йдеться про те, що члени королівської сім’ї живуть на 30 років довше, ніж їхні піддані. На другому — про те, чи може кров молодих людей уповільнити старіння. Цим натякають, що королівська сім’я вживає кров молодих людей або “наркотик” адренохром. Цю популярну теорію змови про речовину, яку нібито отримують з дитячого організму, ми вже спростовували.

Причини великої тривалості життя королівської родини значно простіші. Відсутність бідності — універсальна причина, чому деякі люди живуть довше. Багаті люди мають кращий доступ до медичних послуг, освіти, якісної води та їжі, сприятливих умов для проживання. Крім того, тривалість життя залежить і від генетики.

На відео цитата принца Чарльза про те, що генеалогія показує, що він нащадок графа Дракули. Принцип Чарльз справді так говорив, однак, жодного зв’язку з тим, що члени королівської сім’ї живуть довго немає.

У дописі зазначають, що принцеса Діана називала Віндзорів “рептилоїдами” та казала, що вони не люди. Це ще одна популярна конспірологія про те, що більшість правителів та впливових людей у світі насправді рептилоїди, а не люди. Утім, це лише теорія змови, а свідчень того, що Діана так вважала, теж немає. Інтерв’ю її подруги опубліковане лише на конспірологічних сайтах, тоді як джерела з високим рівнем фактологічного викладу інформації про це не повідомляли.

Наразі немає підтверджень, що Діана справді відчувала небезпеку та писала про це своєму дворецькому. Лист вперше опубліковало видання Daily Mail, у якого низький рівень фактологічного викладу інформації. Пізніше близька подруга Діани прокоментувала, що Діана ніколи не хвилювалась за своє життя та не відчувала такої загрози від принца Чарльза, а дворецький міг підробити лист від імені Діани.