Beta

КОНСПІРОЛОГІЯ: Джон Кеннеді помер в 103 роки від інсульту

24 Лютого 2021
FacebookTwitterTelegram
53

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що Джон Кеннеді помер у віці 103 років, а людина, яку вбили в машині, була двійником Кеннеді. Як доказ, наводять фотографії, на яких порівнюють зовнішність Джона Кеннеді та двох літніх чоловіків. 

Скриншот допису 

 

Однак, це лише конспірологія.

Президент Джон Кеннеді був смертельно поранений пострілом із гвинтівки 22 листопада 1963 року у Далласі під час передвиборчого візиту. Усі матеріали, які підтверджують вбивство, зберігаються в колекції в Національному управлінні архівів та документації США. У 2020 році Джону Кеннеді дійсно повинно було б виповнитися 103 роки (дата народження: 29. 05.1917). Але це не означає, що Кеннеді не вбили і він помер від інсульту. 

Двоє чоловіків, із якими порівнюють Джона Кеннеді, насправді є ветеранами. Одним із них є Рассел Пікетт – ветеран Другої світової війни. На фото зображено розмову Дональда Трампа із Расселом Пікеттом під час церемонії з нагоди 75-ї річниці висадки у Нормандії. 

Фото церемонії з нагоди 75-ї річниці висадки у Нормандії, зображено Рассела Пікетта

 

На іншому фото Джона Кеннеді порівнюють із ветераном, який також був на церемонії з нагоди 75-ї річниці висадки у Нормандії.

Фото церемонії з нагоди 75-ї річниці висадки у Нормандії

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний