КОНСПІРОЛОГІЯ: Кеннеді-молодший виграв у Верховному Суді США проти Гейтса і медкорпорації | VoxUkraine

КОНСПІРОЛОГІЯ: Кеннеді-молодший виграв у Верховному Суді США проти Гейтса і медкорпорації

12 Березня 2021
FacebookTwitterTelegram
982

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що Роберт Френсіс Кеннеді-молодший виграв у Верховному Суді США проти Білла Гейтса і медкорпорації. 

Скриншот допису

 

Пояснюємо, що не так. 

Самого судового процесу, як і рішення Верховного Суду, не існує. 

Вперше фейк про програш Білла Гейтса, головного інфекціоніста США Ентоні Фаучі і великих фармацевтичних компаній у Верховному Суді США з’явився 25 квітня 2020 року у виданні з низькою якістю фактологічного викладу інформації “Before Its News”. У травні 2020 року фейк спростували незалежні фактчекери з Lead Stories

У вигаданій судовій справі йшлося про те, що Білл Гейтс, Ентоні Фаучі та великі фармацевтичні компанії не змогли довести, що їхні вакцини протягом останніх 32 років були безпечні та ефективні для здоров’я громадян. Оскільки судовий процес вигаданий, нереальним є і виграш Роберта Френсіса Кеннеді-молодшого у Верховному Суді США. У деяких дописах також згадують Роберта де Ніро, який нібито теж виграв цю справу у Верховному Суді.

Адвокат та активіст Роберт Кеннеді-молодший відомий тим, що виступає проти щеплень. Навіть його родичі звинуватили Кеннеді-молодшого в тому, що він поширює небезпечну дезінформацію про вакцини. Раніше ми неодноразово спростовували його твердження. 

Раніше ми спростовували інформацію, що Роберт де Ніро є автором антинаукового фільму “Вакциновані”.

Вакцинація не пов’язана з аутизмом. Складові вакцин не призводять до аутизму. Про це ми вже писали тут і тут. 

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний