КОНСПІРОЛОГІЯ: Мел Гібсон проти світової еліти
Beta

КОНСПІРОЛОГІЯ: Мел Гібсон проти світової еліти

29 Травня 2021
FacebookTwitterTelegram
43

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що Мел Гібсон нібито виступає проти світової еліти. Це аргументують тим, що він начебто зняв фільм «Ротшильд». За словами автора допису, сюжет фільму полягає у тому, що сім’я банкірів нібито отримала у борг увесь світ через такі організації як ФРС, Світовий банк, та такі глобальні організації як ООН, ЦРУ та Більдерберзька група.

Скриншот допису

Однак, це лише конспірологія.

По-перше, Мел Гібсон не знімав фільм «Ротшильд» (“Rothchild”), але повинен був зіграти одну з ролей у фільмі. 

«Ротшильд» – сатирична комедія, сюжет якої побудований на тому, що син намагається успадкувати гроші своєї багатої родини. За сюжетом, Ротшильди – це вигадана сім’я, але через співзвучне прізвище її почали асоціювати з відомою родиною банкірів. Більш того, у сюжеті фільму не йдеться про те, що ця банківська родина отримала у борг світ через такі організації як Федеральна резервна система, Світовий банк, ООН, ЦРУ та Більдерберзьку групу.

Реальна сім’я Ротшильдів (Rothschilds), єврейська та європейська банківська династія, протягом століть була об’єктом антисемітських міфів та теорій змови щодо їхнього нібито контролю над світовими фінансами.

Хоча етнічна приналежність описаної у сюжеті родини не вказана, участь Мела Гібсона у фільмі засудили через те, що він відомий своїми антисемітськими висловлюваннями.

По-друге, немає жодних доказів того, що Мел Гібсон нібито заявляв про те, що кожна студія Голівуду купується і оплачується кров’ю невинних дітей. Раніше цей фейк спростували незалежні фактчекери з Lead Stories. Відповідно, актор не подавав до суду на Голівуд за адренохром.

Адренохромце хімічна сполука, яка утворюється в результаті окиснення адреналіну. Згідно з конспірологічною теорією, знаменитості і «ліберальна еліта» мають таємну мережу торгівлі дітьми та отримують із цих дітей наркотик під назвою «адренохром». Цю конспірологію VoxCheck спростовував раніше. Адренохром не заборонений та не викликає галюцинацій.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний