КОНСПІРОЛОГІЯ: Низка країн підписали документ про освіту, що перетворить людей на рабів

КОНСПІРОЛОГІЯ: Низка країн підписали документ про освіту, що перетворить людей на рабів

30 Червня 2021
FacebookTwitterTelegram
1164

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У цьому відео Ольга Яремійчук розповідає про документ «Майбутнє освіти. Глобальна повістка», на основі якого робить висновки, що це — план трансформації всього світу, руйнації кордонів та перетворення людей на рабів.

Утім, це лише конспірологія.

Доповідь «Майбутнє освіти. Глобальна повістка» була видана аналітичним центром Re-engineering Futures, що працює в Москві та Сан-Франциско і займається передбаченням розвитку технологій. Утім, цей центр не пов’язаний з ЮНЕСКО, як стверджує Яремійчук. Re-engineering Futures співпрацює з Агентством стратегічних ініціатив, що пов’язане з урядом та президентом Росії, та Центром трансформації освіти Сколково.

Ольга Яремійчук стверджує, що цей документ підписали Корея, Бельгія, Бразилія та ще низка країн. Утім, жодна з країн його не підписувала. Більше того, це не міжнародний документ, до якого можуть долучитись країни і реалізовувати певні положення, а доповідь аналітичного центру, який публікує власні прогнози та передбачення розвитку технологій.

У відео авторка порівнює сучасних людей з кріпаками та рабами, оскільки зараз людей нібито «примушують робити вколювання та отримувати електронні документи». Однак, вакцинація не є обов’язковою, а цифровізація спрощує надання послуг. Безпідставно порівнювати отримання електронних документів чи вакцинацію з рабством і кріпацтвом.

Не можна стверджувати, що у цьому документі нас знайомлять з планами руйнації кордонів та світом майбутнього, оскільки це не офіційний документ з намірами, а лише передбачення можливого сценарію розвитку.

Ольга Яремійчук вважає, що відкриття ринку землі — це перший крок до створення електронного концтабору та руйнації держав. Мовляв, в нас забирають землю глобальні структури, а отже забирають територію держави. Однак, насправді ж ринок землі лише надає власникам право прозоро розпоряджатись своєю землею: або самостійно її обробляти, або здати в оренду, або ж продати на ринку. Іноземні компанії не можуть купувати сільськогосподарську землю, питання продажу землі іноземцям буде вирішуватися на референдумі.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний