КОНСПІРОЛОГІЯ: Пандемія COVID-19 – це метод утилізації населення Землі | VoxUkraine

КОНСПІРОЛОГІЯ: Пандемія COVID-19 – це метод утилізації населення Землі

30 Вересня 2020
FacebookTwitterTelegram
1232

Перевірка фейків у рамках партнерства з Фейсбук

У мережі поширюють відео про те, що нібито за допомогою пандемії COVID-19 світові еліти хочуть винищити населення планети, оскільки за умов технологічного прогресу потреба в людях зникає. Утім, твердження автора здебільшого не містять підтверджень та апелюють до конспірології. 

COVID-19 – це не метод утилізації населення Землі світовими елітами, а хвороба.

Не існує жодних доказів, що пандемія COVID-19 є методом винищення населення Землі або його утилізації.

Більше того, вчені, а також ВООЗ схиляються до думки, що вірус виник внаслідок природної мутації. Дослідження зразків нового коронавірусу підтверджують, що вірус SARS-CoV-2 перейшов до людей від тварин. 

Предметом дискусії і подальших досліджень залишається лише питання, чи визначені усі тварини, що сприяли мутації вірусу. Вчені припускають, що коронавірус походить від коронавірусу кажанів, але перед тим, як він «дістався» до людей, була проміжна ланка, тобто відбулись етапи еволюції. 

Влада Великобританії не дає розпорядження виробникам інших країн, які пестициди використовувати і у якій кількості.

Кожна держава законодавчо регулює сферу використання пестицидів, затверджуючи певний регламент або перелік нормативів. В Україні, зокрема, діє закон «Про затвердження гігієнічних нормативів і регламентів безпечного застосування пестицидів і агрохімікатів». Він визначає допустимі для застосування хімічні речовини та їхні норми. У ЄС ці норми встановлює Європейська комісія, Європарламент та Європейська рада. 

Крім цього, оцінку ризику впливу пестицидів у продуктах харчування здійснює незалежна міжнародна група наукових експертів – Спільна нарада ФАО та ВООЗ по залишкам пестицидів (JPMR). Після оцінки рівня ризику Спільна нарада визначає значення допустимої добової дози, тобто такі значення, при яких кількість пестицидів, що потрапляє в організм людини разом із продуктами харчування протягом життя, не призводить до негативних наслідків для здоров’я.

Ми не знаємо, скільки буде хвиль COVID-19.

Нові хвилі коронавірусу не можна запланувати, адже вірусом ніхто не керує – подібні заяви є конспірологічними.

Наприклад, наразі у країнах Європи спостерігається збільшення випадків захворювання на COVID-19.

Але ще 28 липня ВООЗ заявила, що пандемія COVID-19 це «одна суцільна хвиля», і її не варто розглядати як сезонний грип, адже активність COVID-19 не залежить від сезону.

Лондонське королівське товариство (провідне наукове товариство Великобританії), Таємна служба розвідки Великобританії (SIS) та англійська королівська родина не управляють усім світом.

Теза, яку наводить спікер у відео, можна віднести до теорії змови. Твердження про контроль Великобританією усього світу, не підкріплене жодними фактологічними доказами, а лише містить домисли автора.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний