КОНСПІРОЛОГІЯ: Причина смерті принца Філіпа – страта чи припинення поставок адренохрому | VoxUkraine

КОНСПІРОЛОГІЯ: Причина смерті принца Філіпа – страта чи припинення поставок адренохрому

20 Квітня 2021
FacebookTwitterTelegram
1031

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що причиною смерті принца Філіпа начебто є припинення поставок адренохрому чи страта. Також зазначають, що принц Філіп нібито помер вже давно. Додають, що дата смерті принца Філіпа (9 квітня) та вік, у якому він помер (99 років) при складанні утворюють число 999, яке перетворюється у 666, якщо його перевернути. В іншому дописі зазначають,що дата смерті принца Філіпа – 9 квітня – співпадає з похоронами Королеви-матері Єлизавети Боуз-Лайон, і ця дата нібито має особливе значення. 

Скриншоти дописів

 

Однак, це лише конспірологія

У заяві Букінгемського палацу йдеться, що герцог Единбурзький мирно помер у п’ятницю вранці у Віндзорському замку. Причину смерті принца Філіпа не повідомили.

Принца Філіпа виписали з лондонської лікарні 16 березня, де він перебував місяць через лікування інфекції та відновлення після операції на серці. Тоді в палаці повідомили лише, що його хвороба не пов’язана з COVID-19. 

Адренохромце хімічна сполука, яка утворюється в результаті окиснення адреналіну. Згідно з конспірологічною теорією, знаменитості і «ліберальна еліта» мають таємну мережу торгівлі дітьми та отримують із цих дітей наркотик під назвою «адренохром». Цю конспірологію VoxCheck спростовував раніше.Адренохром не заборонений та не викликає галюцинацій. 

Безпідставно стверджувати, що принц Філіп помер через припинення поставки адренохрому або його стратили. Безпідставно стверджувати і те, що принц Філіп помер давно.   

Щодо дати і віку смерті принца Філіпа: якщо записати дату у форматі 04/09 – отримуємо номери літер англійського алфавіту. 04 – D, а 09 – і, тобто Di – принцеса Діана. Через відповідність чисел алфавіту підходять до риторичних питання щодо причини смерті Діани. У дописі також апелюють до питання “QAnon” щодо принцеси Діани. 

Рух QAnon — це прихильники поширеної у США конспірологічної теорії про те, що найвпливовішими інституціями держави керують педофіли, які поклоняються дияволу. Вона почалася із заяви аноніма, який назвав себе Q, про змову проти президента Трампа. Згодом теорія масово поширилася мережею у різних версіях. 

У ще одному дописі йде мова про співпадіння дати смерті принца Філіпа – 9 квітня – з похоронами Королеви-матері Єлизавети Боуз-Лайон. Стверджують, що 9 квітня нібито має для принца Філіпа та Єлизавети Боуз-Лайон особливе значення. Але подібні співпадіння не означають те, що дата смерті принца Філіпа має певне приховане значення. 

Пошуком таких нібито прихованих смислів займаються конспірологи. Вони зазвичай знаходять зв’язок там, де його немає. Звичайні співпадіння вони намагаються пояснити теоріями змови. 

В одному з дописів також зазначають, що принц Філіп буде похований у закритій пустій труні через те, що нібито він помер вже давно. Стверджувати, що принц Філіп помер давно – безпідставно. По-перше, принц Філіп помер 9 квітня 2021 року, про це повідомив Букінгемський палац. По-друге, принц Філіп зазначав, що не хотів би урочистого прощання, під час якого його труну можна було б бачити. 

Принц Філіп після виписки з лікарні 16 березня 2021 року

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний