КОНСПІРОЛОГІЯ: Пророцтво про вживлення чипів у мультсеріалі «Відлуння-взвод»

КОНСПІРОЛОГІЯ: Пророцтво про вживлення чипів у мультсеріалі «Відлуння-взвод»

17 Вересня 2021
FacebookTwitterTelegram
271

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють уривок із мультсеріалу «Космічні рятувальники лейтенанта Марша» (інша назва – «Відлуння-взвод») та стверджують, що сюжет є передбаченням про новий світовий порядок, а зокрема – вживлення чипів. 

Скриншот допису

Однак, це – конспірологія. 

«Космічні рятувальники лейтенанта Марша» – це фантастичний мультсеріал, який транслювали у 1993-1995 роках. 

Дія мультсеріалу відбувається на початку 22 століття під час міжпланетної війні між людством і неосапієнс (вигадана раса, штучно створені робітники або раби для землян). 

У 5 епізоді 1 сезону йдеться про те, що певна група героїв проводить «реєстрацію актів цивільного стану», у процесі якої землянам вживлюють «невеликий розпізнавальний маячок». Ті, хто буде проти його вживлення, автоматично стають ворогами уряду і до них будуть вживати належних заходів.

Стверджувати, що сюжет мультсеріалу чи конкретної серії передбачає новий світовий порядок, зокрема масове вживлення чипів, – безпідставно. 

Раніше ми вже спростовували те, що у мультфільмі нібито 1930-х років показано, як пандемію використовують для захоплення світу.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний