КОНСПІРОЛОГІЯ: У залі для аудієнцій Папи Римського стоїть статуя демона

КОНСПІРОЛОГІЯ: У залі для аудієнцій Папи Римського стоїть статуя демона

30 Квітня 2021
FacebookTwitterTelegram
575

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

Користувачі мережі поширюють світлини статуї “демона”, яку розміщено в залі для аудієнцій Папи Римського. “Демони матеріалізувались у матриці реальності. Ніяких прибульців! Ватикан”, — йдеться у підписах до світлин

Зображення з допису

На фото — скульптура італійського митця Перікле Фацціні під назвою “Воскресіння” (“Resurrezione”). Вона зображує Ісуса, що виходить з вибуху ядерної бомби. За задумом Фацціні, він “піднімається над безладом людського гріха, щоб вийти воскреслим”.

Художник пояснював, що уявляє момент Воскресіння як вибух у Гетсиманському саду. Фацціні описував цю сцену як «вибух із землі… з оливковими деревами, камінням, хмарами, блискавками в повітрі».

У соцмережах ці світлини поширюють у поганій якості, тому обличчя статуї Ісуса роздивитися неможливо. Через те, що фото розмиті, деяким користувачам скульптура нагадує “демонічні” чи “сатаністські” символи. 

Світлини з допису

Проте на кадрах кращої якості добре видно, що статуя має людське обличчя. Наприклад, на знімках реконструкції голови скульптури, які поширюють користувачі Pinterest.