КОНСПІРОЛОГІЯ: Знак «Ми залишаємося вдома» прийшов з фашизму
Beta

КОНСПІРОЛОГІЯ: Знак «Ми залишаємося вдома» прийшов з фашизму

12 Травня 2021
FacebookTwitterTelegram
37

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що знак «Ми залишаємося вдома» – це знак покори у концтаборах фашистів. 

Скриншот допису

Однак, це лише конспірологія

Розташування рук над головою не означає, що знак «Ми залишаємося вдома» – це знак покори в’язнів концтаборів нацистської Німеччини.  

Пошуком таких нібито прихованих смислів займаються конспірологи. Вони зазвичай знаходять зв’язок там, де його немає. Звичайні співпадіння вони намагаються пояснити теоріями змови. 

У березні 2020 року Федеральне міністерство охорони здоров’я Німеччини розгорнуло кампанію у соціальних мережах під девізом «Ми залишаємося вдома!». 

Ідея кампанії полягає у тому, аби висловити вдячність працівникам у галузі охорони здоров’я та постачання у Німеччині, які працюють під час пандемії COVID-19. Також кампанія має на меті нагадати, що залишатися вдома – це найбезпечніший спосіб уповільнити поширення COVID-19, захистивши інших від інфікування. 

Аби доєднатися до кампанії, Федеральне міністерство охорони здоров’я Німеччини пропонує громадянам зробити коротке відео, на якому б вони розповіли про те, чому саме бажано залишатися вдома під час пандемії. У кінці ролику за бажанням можна показати жест учасників кампанії, який символізує перебування вдома: потрібно скласти руки таким чином, щоб візуально зобразити дах над головою.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний