«Кожен на своєму місці відповідальний за те, чи добре йтиметься організації» – Катерина Бобильова | VoxUkraine

«Кожен на своєму місці відповідальний за те, чи добре йтиметься організації» – Катерина Бобильова

30 Січня 2020
FacebookTwitterTelegram
1448

Фінансовий менеджмент, комунікація з донорами, джаз і кайт-серфінг – все це про фінансову менеджерку VoxUkraine Катерину Бобильову.

Катерина відповідає за фінансове планування і звітність, складає бюджет організації, готує документи для проходження аудиту і спілкується з донорами. Це її перша постійна робота після вивчення фінансів у КНЕУ та економічного аналізу в KSE. Каже, що у Vox бомбезна команда, прихильне ставлення до колег і спокійна робота, інколи під звуки джазу. 

Серед основних задач – співпраця з донорами: коли з’являється нова ідея, її оформлюють у вигляді проекту. Потім відбуваються зустрічі і спілкування з донорами, обговорення бюджету і деталей проекту: чи планується знімати відео для нього або проводити конференції, які друковані матеріали потрібні тощо. Частина донорів виділяє кошти не на окремі напрямки роботи, а на розвиток Vox як інституції. 

Катерина впевнена: щоб знайти шлях до серця донора, важливо, по-перше, добре виконувати свою роботу. Кожен на своєму місці відповідальний за те, чи добре йтиметься всій організації. По-друге, необхідно багато спілкуватися. Важливі зміни слід комунікувати, прозорість і передбачуваність вагомі складові роботи. 

Внутрішню мотивацію, завдяки якій Катерина здатна брати відповідальність за велику кількість задач, підживлює читанням мотиваційної літератури. Не так давно закінчила біографію Ілона Маска і була вражена масштабністю його мислення і здатністю поєднувати кілька бізнесів і знаходити час на спілкування з сім’єю. І сама хотіла б дивитися на своє життя наче згори і аналізувати повну картину. Катерина вважає, що так само завдяки читанню художньої літератури ми непомітно для самих себе збираємо крихти знань, завдяки яким згодом можемо знаходити вирішення життєвих задач.  

Серед її щоденних хоббі відвідування театрів і виставок, перегляд комедій чи серіалів. Але є і велике захоплення: вже п’ять років займається кайт-серфінгом. На жаль, поринути в нього виходить лише влітку, але витрачені час і кошти однозначно вартують отриманих вражень. 

Фінансова менеджерка в повсякденному житті така сама, як і на роботі, економна і послідовна. Економна, бо здатна кілька місяців обирати якусь річ і зрештою дійти висновку, що не має в ній потреби. Послідовна, тому що має чіткий порядок дій після пробудження, який задає настрій на весь день. Однак це не виключає спонтанності, наприклад, в поїздках: зненацька зірватися в поїздку за кордон на вихідні цілком звично для Катерини. ЇЇ фаворити довгих подорожей – Бразилія та Аргентина, які відрізняються від Європи, наче інший світ. Тамтешня природа, музика і спосіб життя місцевих жителів залишили незабутні враження. Зараз Катерина саме розмірковує, чи не завтати до іншої географічної крайності – Японії. 

Найближчі плани Катерини – прочитати курс з аналізу даних і написати статтю за темою своєї дипломної роботи (про вплив портових ставок на товарообіг і ефективність портів), а передноворічні побажання – щоб люди стали більш терпимими і емпатичними, більше слухали і розмовляли один з одним.

Автори

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний