МАНІПУЛЯЦІЯ: BOОЗ заявила, що бустерні щеплення неефективні

МАНІПУЛЯЦІЯ: BOОЗ заявила, що бустерні щеплення неефективні

27 Січня 2022
FacebookTwitterTelegram
276

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що ВООЗ заявила, що бустерне щеплення не врятує. Автор допису додає, що допоможе лише покарання для ВООЗ, натякаючи, що вакцинація — це шахрайство і ефекту від вакцини і не могло б бути.

Утім, це – маніпуляція. Автор ігнорує контекст висловлювання голови ВООЗ і на основі цього робить хибні висновки.

Під час виступу 22 грудня 2021 року очільник ВООЗ Тедрос Гебрейесус зазначив, що бустерні дози не допоможуть припинити пандемію, оскільки розподіл вакцин між країнами нерівномірний. Поки країни, які мають високий рівень охоплення вакцинацією, розпочинають щеплення бустерними дозами, у регіонах, де немає достатньої кількості вакцин виникають нові мутації. 

Отже, очільник ВООЗ не ставив під сумнів ефективність бустерної дози вакцини проти COVID-19, а критикував підходи до розподілу вакцин, які впливають на загальний ефект вакцинальної кампанії.

Раніше ми спростовували фейк про те, що очільник ВООЗ Тедрос Гебрейесус визнав, що бустерними дозами вакцинації від COVID-19 вбивають дітей.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний