МАНІПУЛЯЦІЯ: CEO Pfizer не зміг приїхати в Ізраїль, бо не щеплений від COVID-19 | VoxUkraine

МАНІПУЛЯЦІЯ: CEO Pfizer не зміг приїхати в Ізраїль, бо не щеплений від COVID-19

29 Березня 2021
FacebookTwitterTelegram
1813

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що творець вакцини Pfizer Альберт Бурла не зміг приїхати в Ізраїль через нібито відсутність щеплення від COVID-19. Також додають те, що Альберт Бурла начебто сам не щеплеться своєю ж вакциною. 

Скриншот допису

 

Автор посту неправильно перекладає статтю The Jerusalem Post. Пояснюємо, що  не так.

Наразі CEO Pfizer отримав першу дозу вакцини Pfizer-BioNTech від COVID-19. Альберт Бурла не зміг приїхати в Ізраїль через відсутність другого щеплення, а не відсутність щеплення взагалі. 

Насправді, в заголовку статті The Jerusalem Post йдеться про те, що візит Альберта Бурла скасований через те, що він ще не повністю вакцинувався, а не не вакцинувався взагалі. 

Візит CEO компанії Pfizer до Ізраїлю 8 березня 2021 року відклали через те, що Альберт Бурла і його делегація ще не пройшли повну імунізацію від COVID-19. Бурла і деякі з його членів команди зробили перше щеплення, але ще не отримали другу дозу вакцини Pfizer-BioNTech COVID-19. Інші члени команди отримали обидві дози, але не завершили мінімальне семиденне очікування, щоб забезпечити більш високий захист від вірусу.

Вакцина Pfizer-BioNTech COVID-19 є дводозовою вакциною. Перша доза вакцини запускає процес створення захисту від вірусу. Друга доза значно посилює цей захист і робиться через 21 день після першої дози. 

Перенести візит до Ізраїлю – це рішення Альберта Бурли. Із боку Ізраїлю немає жодних обмежень щодо в’їзду невакцинованих від COVID-19. Особи, які мають підстави для в’їзду в Ізраїль (літаком) повинні пред’явити негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до вильоту.

Раніше ми спростовували твердження, що топ-менеджмент компанії Pfizer, а саме Альберт Бурла, начебто відмовився щеплюватися власною вакциною. Тоді перекрутили фразу про те, що Бурла не збирається щеплюватися поза чергою.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний