МАНІПУЛЯЦІЯ: Джо Байден покинув студію під час прямого етеру

МАНІПУЛЯЦІЯ: Джо Байден покинув студію під час прямого етеру

15 Серпня 2023
FacebookTwitterTelegram
265

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російські медіа та телеграм-канали поширюють відео Джо Байдена, який покинув студію одразу після його інтерв’ю американському телеканалу MSNBC та нібито не дав завершити ведучій випуск новин. 

Це — маніпуляція. Джо Байден покинув студію на завершення інтерв’ю та не заважав ведучій. 

Скриншот публікації

На сторінці телеканалу MSNBC в ютубі ми знайшли повне інтерв’ю Джо Байдена, яке транслювали у прямому етері 30 червня 2023 року. 

Джо Байден покинув студію, адже ведуча завершила інтерв’ю. За декілька хвилин до завершення інтерв’ю ведуча подякувала президенту США за візит на телеканал: «Пане президенте, до нас у студію не приходить багато президентів, тому вважайте, що це ваше крісло, вважайте це відкритим запрошенням. Люди багато про що подумають, і я сподіваюся, що ви будете сприймати це місце як те, куди можна прийти і поговорити про все, що ви думаєте»

Своєю чергою Джо Байден зазначив, що для нього за честь бути у студії телеканалу: «Для мене було честю бути тут. Справді. Дякую».

Після цього Джо Байден промовив ще декілька слів. Тоді як ведуча знову подякувала за інтерв’ю і президент США пішов. Тобто президент США покинув студію на завершення інтерв’ю, а не посеред прямого етеру ведучої, як про це пишуть пропагандисти.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний