МАНІПУЛЯЦІЯ: Група українських військових вийшла з «Азовсталі» з білим прапором

МАНІПУЛЯЦІЯ: Група українських військових вийшла з «Азовсталі» з білим прапором

14 Травня 2022
FacebookTwitterTelegram
639

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію про те, що група українських військових вийшла з території «Азовсталі» в Маріуполі з білим прапором. Назустріч українським військовим вийшла група російських, і це нібито перший контакт від початку блокади Маріуполя. Утім, це — маніпуляція.

Джерело: RG.ru 

7 травня українські військові проводили евакуацію цивільних з території «Азовсталі». І українські, і російські військові використовують білі прапори під час евакуації цивільних. Полк «Азов» зазначає, що таку процедуру проводять вже вчетверте.

Евакуація цивільних із «Азовсталі» почалася 1 травня, над нею українська сторона працювала разом з ООН і Міжнародним комітетом Червоного Хреста. 7 травня Ірина Верещук, віце-прем’єр-міністерка України, повідомила, що всіх жінок, дітей та людей похилого віку з «Азовсталі» евакуйовано. На заводі залишаються українські військові, вони не здаються.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний