МАНІПУЛЯЦІЯ: «Київстар» дарує 250 гривень кожному абоненту

МАНІПУЛЯЦІЯ: «Київстар» дарує 250 гривень кожному абоненту

22 Квітня 2022
FacebookTwitterTelegram
1750

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію про те, що нібито “Київстар” дарує 250 гривень кожному абоненту. Для того, щоб дізнатись більше інформації про цю акцію, у дописах пропонують перейти у Телеграм-канал.

Скриншот допису

Утім, це лише оманливий спосіб збільшити підписників локальних Телеграм-каналів. 

11 березня “Київстар” повідомив, що усі абоненти, які виїхали в одну з дев’яти країн — Польщу, Румунію, Словаччину, Молдову, Угорщину, Німеччину, Італію, Литву або Чехію — можуть отримати 250 бонусних гривень. Бонуси нарахуються автоматично після перетину кордону. Отже, отримати кошти можуть не всі абоненти “Київстар”.

У дописах з новиною про 250 гривень для усіх абонентів пропонують підписатись на Телеграм-канал, щоб дізнатись деталі. Варто зазначити, що часто мета подібних публікацій не донесення інформації, а збільшення підписників Телеграм-каналів обманним шляхом.

Так, наприклад, раніше ми викривали подібні публікації про виплату 5000 грн для усіх школярів або про виплати для всіх безробітних Києва.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний