МАНІПУЛЯЦІЯ: Літні люди можуть померти після вакцинації – Віктор Ляшко | VoxUkraine

МАНІПУЛЯЦІЯ: Літні люди можуть померти після вакцинації – Віктор Ляшко

22 Лютого 2021
FacebookTwitterTelegram
483

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що Віктор Ляшко не виключає випадки смерті літніх людей після вакцинації. 

Зображення, яке поширюють у мережі.

 

Однак, це  маніпуляція.

Віктор Ляшко не казав про те, що літні українці можуть померти після вакцинації.

В етері Радіо НВ Віктор Ляшко говорив про майбутню імунізацію та можливі побічні реакції на вакцину: “Будуть несприятливі події після імунізації. Вони будуть. До них треба готуватися. Ми будемо роз’яснювати і показувати. Це безпрецедентна компанія імунопрофілактики. Будуть несприятливі події, бо до кожного лікарського засобу є в інструкції прописані побічні реакції.” Але про смерті літніх людей від вакцинації Ляшко не згадував.

Про випадки смертей людей у літніх будинках Норвегії начебто від вакцин проти COVID-19 згадав інтерв’юер Радіо НВ. Він зазначив, що смерть після вакцини не означає внаслідок неї, із чим погодився і Ляшко. Наразі відомо, що органи охорони здоров’я в Норвегії вже заявили про те, що не знайшли доказів прямого зв’язку між смертями літніх людей та вакцинами від COVID-19. 

Раніше ми спростовували інформацію про те, що нібито внаслідок вакцинації від COVID-19 в Норвегії, Німеччині та Швейцарії помирають люди.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний