МАНІПУЛЯЦІЯ: Міккі Рурк у 2022 році виступив на американському телебаченні у футболці з зображенням путіна — фото
Beta

МАНІПУЛЯЦІЯ: Міккі Рурк у 2022 році виступив на американському телебаченні у футболці з зображенням путіна — фото

29 Липня 2022
FacebookTwitterTelegram
444

Перевірка фейків в рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито актор і сценарист Міккі Рурк у 2022 році з’явився у студії американського телебачення у футболці з зображенням путіна. Крім того, наводиться наступна цитата актора: «Я ніколи не перестану любити росіян лише через те, що вони росіяни. Можеш приставити до моєї голови пістолет і сказати: перестань любити їх! А я скажу: йди до біса, тисни на курок, говнюк!».

Насправді фото зробили ще у 2014 році під час візиту Міккі Рурка до росії. 

Скриншот поширюваного фото

Зворотний пошук у TinEye показує, що фото з’явилося у мережі ще у 2014 році. Воно було зроблене під час візиту актора до москви у серпні 2014 року. Візит висвітлити як українські, так й іноземні таблоїди. 

Актор не приховує своєї прихильності до росіян та путіна зокрема, але водночас підтримує Україну та закликає путіна припинити війну. Наведена цитата справді належить йому. Вона взята із інтерв’ю Міккі Рурка Ксенії Собчак, опублікованого у квітні 2022 року. У цьому ж інтерв’ю він також говорить, що готовий приїхати до росії та зустрітися з путіним тільки після завершення війни з Україною.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний