Beta

МАНІПУЛЯЦІЯ: Невакцинованим будівельникам в Австралії заборонили їсти в приміщенні, тому вони перекрили дороги

30 Грудня 2021
FacebookTwitterTelegram
76

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що нібито в Мельбурні, Австралія, невакцинованим будівельникам заборонили їсти в приміщенні, тому вони перекрили дорогу, щоб поїсти надворі.

Скриншот допису

Утім, це — неправда. Обмеження стосувались усіх будівельників, а не лише невакцинованих, і ввели їх тільки в одному штаті, а не в усій Австралії. 

17 вересня в штаті Вікторія, Австралія, оновили карантинні заходи проти COVID-19. Так з’явилася вимога про обов’язкову вакцинацію усіх будівельників. Крім того, уряд штату вирішив закрити усі чайні та заборонив вживати їжу та напої в робочому приміщенні. Ці обмеження стосуються усіх будівельників, а не лише невакцинованих і поширюються лише в одному штаті.

Після запровадження нових обмежень будівельники вийшли на протести проти нових правил. Акція із столами та стільцями на вулицях стосувалася заборони роботи чайних та прийому їжі в робочих приміщеннях. Будівельники були обурені тим, що після робочого дня у них немає можливості відпочити у чайній. Попри протест, станом на 30 грудня заборона продовжує діяти.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі