МАНІПУЛЯЦІЯ: «Нова пошта» виплачує кожному українцю по 2200 грн

МАНІПУЛЯЦІЯ: «Нова пошта» виплачує кожному українцю по 2200 грн

31 Травня 2022
FacebookTwitterTelegram
7006

Перевірка фейків в рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію про те, що «Нова пошта» почала виплачувати 2200 грн кожному українцю. Аби отримати більш детальну інформацію, просять перейти за посиланням, причому кожного разу — за різним.

Скриншот допису 

Утім, це — маніпуляція. Вказані посилання ведуть на закриті телеграм-канали, які таким чином збільшують кількість підписників. Виплати в розмірі 2200 грн передбачені не кожному українцю, а лише внутрішнім переселенцям, що належать до вразливих верств населення. 

Виплати здійснюються в рамках урядової програми підтримки населення від Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та Всесвітньої продовольчої програми ООН. Інформацію про отримання цих виплат надають лише офіційні джерела УВКБ ООН та партнери організації, зокрема «Нова пошта».

У рамках програми кошти можна отримати на картку або ж у відділеннях Нової пошти чи «Укрпошти». Однак для реєстрації необхідно звернутися до спеціальних пунктів УВКБ ООН.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний