МАНІПУЛЯЦІЯ: П’ять смертей у Франції після вакцинації пов’язані з вакциною – Сергій Гула | VoxUkraine

МАНІПУЛЯЦІЯ: П’ять смертей у Франції після вакцинації пов’язані з вакциною – Сергій Гула

30 Січня 2021
FacebookTwitterTelegram
757

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У новому відео Сергій Гула розповідає про 5 смертельних випадків у будинках для літніх людей у Франції після вакцинації. Посилається автор відео на статтю Європейської правди, у якій чітко вказано, що наразі смерті з вакцинацією не пов’язують. Тобто, вони трапились саме після вакцинації, а не внаслідок неї.

Однак, Гула у відео маніпулює.

По-перше, він кілька разів натякає на те, що смерті після вакцинації з нею пов’язані.

Крім того, ставить під сумнів інформацію, що ці випадки не зв’язані, коментуючи, що так кажуть завжди і нібито від людей приховують щось. Хоча це безпідставно.

По-друге, Гула вирішив не зачитувати частину статті Європейської правди про загальну статистику смертності в будинках для людей. Це — маніпуляція, оскільки такі дані показують, що загалом у будинках для літніх людей смерті трапляються, і причина таких смертей – не вакцинація.

Нацагенство з безпеки медичних препаратів заявило, що немає підстав пов’язувати п’ять смертей у будинках для літніх людей з проведеною вакцинацією. У 2018-2019 роках (ще до пандемії) щодня у будинках для людей похилого віку реєстрували близько 465 смертей.

До речі, інформація про смерть мера Ялти від вакцини також безпідставна. Про це ми вже писали.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний