МАНІПУЛЯЦІЯ: Під час локдауну у Сіднеї не можна працювати та вести бізнес - Остап Стахів

МАНІПУЛЯЦІЯ: Під час локдауну у Сіднеї не можна працювати та вести бізнес – Остап Стахів

16 Серпня 2021
FacebookTwitterTelegram
472

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють відео Остапа Стахіва, на якому він стверджує, що під час локдауну у Сіднеї не можна працювати та вести бізнес. 

Раніше ми вже неодноразово спростовували неправдиві тези Остапа Стахіва. Про нього та інших ковід-дисидентів ми згадували у статті, присвяченій річниці інфодемії.

Скриншот допису

Однак, це – маніпуляція. У Великому Сіднеї та його околицях можна працювати онлайн, а офлайн – лише за певних умов.

Локдаун у Великому Сіднеї розпочався 26 червня 2021 року і буде діяти щонайменше до 28 серпня 2021 року. Під час нього заборонено залишати свої будинки, за винятком гострої потреби.Таким чином уряд Австралії намагається контролювати спалах штаму Delta, який розпочався у Сіднеї у червні.   

Однією з поважних причин вийти з дому є похід на роботу. Все ж за можливості працівники повинні виконувати робочі обов’язки з дому. Працювати офлайн можна, якщо немає можливості працювати з дому, якщо робота підприємства не заборонена (наприклад, супермаркети, пошти, пральні або бізнеси, які працюють на замовлення товарів) та за умови дотримання правил тестування на COVID-19

Області, в яких діють карантинні обмеження: Великий Сідней, Центральне узбережжя, Шеллхарбор, Блакитні гори і Вуллонгонг

У передмістях Великого Сіднею діють дещо інші обмеження, зокрема, у Блектауні, Кемпбелтауні, Кентербері, Бенкстауні, Камберленді, Фейрфілді, Ліверпулі, Парраматті, у деяких передмістях Пенріту та Джордж-Рівері купувати їжу, отримувати інші товари і послуги та займатись спортом можна у межах 5 км від дому, тоді як у Великому Сіднеї – у межах 10 км. 

Сфери місцевого самоврядування, що викликають занепокоєння

У цих місцевостях можна працювати офлайн за умови, якщо немає можливості працювати з дому, а робоче місце знаходиться в тому ж районі місцевого самоврядування чи 12 передмість місцевого самоврядування Пенріту, в якому розташоване місце проживання. Також працювати офлайн можна працівникам із “дозволених” сфер, наприклад, лікарям, вчителям, урядовцям, робітникам на промислових підприємствах, будівельникам.

Отже, про відсутність можливості працювати мова не йде.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний