МАНІПУЛЯЦІЯ: У Бундестазі визнали неможливість повернення Криму до складу України

МАНІПУЛЯЦІЯ: У Бундестазі визнали неможливість повернення Криму до складу України

29 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
424

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, нібито у  Бундестазі, німецькому парламенті, визнали неможливість повернення Криму до складу України.

Утім, це — маніпуляція. Бундестаг не робив таких заяв, цю думку висловила одна проросійська депутатка.

Жодна офіційна особа, уповноважена говорити від імені Бундестагу, не робила таких заяв. За таку резолюцію не голосували німецькі депутати, подібних заяв у інших документах також не було.

Бундестаг засудив анексію Криму росією ще в 2014 році, відтоді офіційна позиція німецького парламенту, як і ЄС, не змінювалася. 

У публікації посилаються на заяву Сари Вагенкнехт, депутатки парламенту, одному з німецьких видань. В інтервʼю вона заявила, що для припинення війни потрібно знайти компроміс. Як варіантом вона запропонувала поступитися Кримом. Вагенкнехт говорить, що якщо росію змушувати піти з Криму, війна лише затягнеться. Повернення Криму до складу України вона назвала «нереалістичною ціллю».

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний