МАНІПУЛЯЦІЯ: У ВООЗ заявили, що немає наукових підтверджень необхідності бустерної дози для здорових людей

МАНІПУЛЯЦІЯ: У ВООЗ заявили, що немає наукових підтверджень необхідності бустерної дози для здорових людей

30 Січня 2022
FacebookTwitterTelegram
322

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що нібито в ВООЗ заявили, що наразі немає наукових підтверджень необхідності бустерної дози вакцини від COVID-19 для здорових людей.

Скриншот допису 

Утім, це — маніпуляція.

Під час брифінгу 18 січня головна наукова співробітниця ВООЗ Сумія Свамінатан (Soumya Swaminathan) зазначила, що наразі немає доказів необхідності бустерної дози вакцини від COVID-19 лише для здорових дітей та підлітків. Сумія Свамінатан не згадувала про усіх дорослих.

У ВООЗ наголошують, що потрібно забезпечити рівний доступ до вакцин у всьому світі, щоб мінімізувати передачу вірусу та попередити виникнення нових штамів. Також в Організації зазначають, що бустерна вакцинація необхідна для осіб з груп ризику, у яких може розвинутись складна форма захворювання, а також медичних працівників.

Раніше ми спростовували фейк про те, що очільник ВООЗ Тедрос Гебрейесус визнав, що бустерними дозами вакцинації вбивають дітей.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний