МАНІПУЛЯЦІЯ: Український генерал визнав, що на фронті не вистачає людей та техніки

МАНІПУЛЯЦІЯ: Український генерал визнав, що на фронті не вистачає людей та техніки

25 Квітня 2023
FacebookTwitterTelegram
373

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, що в інтервʼю іспанській газеті El Pais український генерал Сергій Мельник заявив, що на фронті не вистачає людей та техніки. Мовляв, ЗСУ доводиться брати людей без досвіду, бо професійні військові вже загинули або поранені, виснажені чи відновлюються.

Однак це — маніпуляція. Цитату Мельника вирвали з контексту.

В інтервʼю газеті El Pais Сергій Мельник справді каже, що людей та техніки ніколи не буде достатньо, а солдати потребують ротації. Утім, ЗМІ навмисно вирвали цитату про навчання нових людей з контексту. 

Мельник розповідав в інтервʼю про запланований контрнаступ українських сил. У статті El Pais пишуть, що Мельник переконаний в успішному контрнаступі, оскільки всі дуже скоординовані та підготовлені. Генерал зазначив, що ЗСУ мають достатньо зброї, але чим більше нової зброї Україна отримає від партнерів, тим краще.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний