МАНІПУЛЯЦІЯ: В Австралії вакцинували 24 тис. дітей на стадіоні проти волі їхніх батьків

МАНІПУЛЯЦІЯ: В Австралії вакцинували 24 тис. дітей на стадіоні проти волі їхніх батьків

31 Серпня 2021
FacebookTwitterTelegram
424

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють дописи про те, що в Австралії хочуть вакцинувати 24 тисячі дітей проти волі їхніх батьків. Автори також наголошують, що батьків не допустять до процедури під час вакцинації дітей.

Допис, який поширюють у мережі

Пояснюємо, що не так.

9 серпня В Австралії розпочалась вакцинація для 24 тисяч учнів віком від 16 років на відомому стадіоні ​​”Кудос Банк Арена” у штаті Новий Південний Уельс. У перший день вакцинації щеплення отримали приблизно 3 тисячі учнів. Отримати першу дозу щеплення могли усі охочі, однак про вакцинацію проти волі батьків чи примус не йдеться. Крім того, в Австралії з 16 років особа може самостійно вирішувати, чи погоджуватись на медичне втручання. 

У МОЗ Австралії наголошували на необхідності дотримання певного ліміту людей на стадіоні, а тому обмежили доступ батьків на стадіон та запропонували їм лише супроводжувати дітей до центру вакцинації і залишатися назовні, щоб не створювати натовпу. 

Нагадуємо, вакцина від COVID-19 не змінює ДНК людини.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний