МАНІПУЛЯЦІЯ: В Австралії заблокували усі транспортні шляхи на знак протесту проти COVID-19

МАНІПУЛЯЦІЯ: В Австралії заблокували усі транспортні шляхи на знак протесту проти COVID-19

7 Вересня 2021
FacebookTwitterTelegram
537

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що в Австралії водії вантажівок заблокували начебто усі важливі транспортні шляхи країни на знак протесту проти заходів, прийнятих у контексті COVID-19. 

Скриншот допису

У дописі не уточнюють, проти яких конкретно заходів протестують водії вантажівок  – автор допису заявляє лише про те, що водії протестують проти «ковідного мракобісся». 

30 серпня 2021 року десятки водіїв вантажівок із Квінсленду протестували проти обов’язкової вакцинації від COVID-19 основних працівників (ті, хто надають суттєво важливі послуги, зокрема, і водії вантажних автомобілів). Тоді вони перекрили головну автомагістраль лише у місті Голд-Кост. Згодом вантажівки попрямували до Нового Південного Уельсу для перекриття шляхів. 

Наразі вакцинація у Австралії є добровільною. Однак, уряд повідомляє, що у майбутньому вакцинація, ймовірно, буде потрібна для перетину кордону, повторного в’їзду або продовження роботи в певних галузях. Наразі вакцинація у Австралії обов’язкова для всіх працівників установ по догляду за людьми похилого віку. Працівники карантинних установ (наприклад, готелів чи карантинних таборів), аеропортів та особи, які надають транспортні послуги з карантинних установ і аеропортів, також повинні отримати щонайменше одну дозу вакцини.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний