МАНІПУЛЯЦІЯ: В України немає шансів повернути окуповані росією території — представники Білого дому

МАНІПУЛЯЦІЯ: В України немає шансів повернути окуповані росією території — представники Білого дому

15 Липня 2022
FacebookTwitterTelegram
1732

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російські ЗМІ поширюють інформацію, ніби в Адміністрації президента США зневірилися, що Україна зможе повернути окуповані росією території. У публікаціях посилаються на одну з останніх статей CNN.

Проте це маніпуляція: в Адміністрації президента США не робили таких заяв, це особиста думка деяких чиновників.

Авторка статті CNN Наташа Бертранд (Natasha Bertrand) з посиланням на анонімні коментарі посадовців Білого Дому пише про сумніви окремих представників адміністрації Байдена щодо можливості повернення Україною територій. Проте ця думка — лише «внутрішні дискусії» радників президента США. У статті наголошують, що США не будуть тиснути на Україну щодо територіальних поступок, та сподіваються, що Україна зможе повернути території під час контрнаступу.

Крім того, Бертранд зазначає, що цю думку розділяють не всі в адміністрації. Деякі чиновники вважають, що українські військові можуть знову кинути виклик очікуванням, як це було з відбиттям наступу на Київ.

Отже, єдиної позиції в Адміністрації Байдена немає, а думку окремих чиновників не можна представляти як офіційну позицію Адміністрації президента США.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний