МАНІПУЛЯЦІЯ: Вакцинованим заборонили займатись сексом — МОЗ Саратовської області

МАНІПУЛЯЦІЯ: Вакцинованим заборонили займатись сексом — МОЗ Саратовської області

24 Грудня 2021
FacebookTwitterTelegram
356

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що вакцинованим заборонили займатися сексом. Про це нібито повідомили в Міністерстві охорони здоров’я Саратовської області, Росія.

Скриншот допису

Утім, це — маніпуляція.

У заступника міністра охорони здоров’я Саратовської області Дениса Грайфера запитали, чи потрібно в перші дні після вакцинації відмовитися від занять сексом аналогічно до рекомендацій щодо занять спортом. На це Грайфер відповів, що «секс — це дуже енергозатратне заняття, тому ми попереджаємо людей, які вакцинувалися, про те, що інтенсивні фізичні навантаження, у тому числі заняття сексом, не рекомендовані після вакцинації».

Отже, представник МОЗ Саратовської області говорив про фізичні навантаження, у тому числі секс, одразу після вакцинації, а не загалом.

Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів та благополуччя людей (Роспотребнадзор) також не рекомендує інтенсивні фізичні навантаження протягом перших трьох днів після вакцинації.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний