МАНІПУЛЯЦІЯ: Єврокомісія погрожує італійцям за «неправильний» вибір

МАНІПУЛЯЦІЯ: Єврокомісія погрожує італійцям за «неправильний» вибір

28 Жовтня 2022
FacebookTwitterTelegram
311

Перевірка фейків у рамках партнерства з Мeta

У мережі поширюють інформацію, що президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн погрожує Італії покаранням за «неправильний» вибір народу на голосуванні під час парламентських виборів. 

Утім, це —  маніпуляція: напередодні виборів до італійського парламенту Урсула фон дер Ляєн лише нагадала про важливість дотримання демократичних принципів.

Скриншот публікації

23 вересня, напередодні виборів до італійського парламенту, під час виступу в Принстонському університеті Урсула фон дер Ляєн нагадала про важливість дотримання демократичних принципів Європейського Союзу новим урядом Італії та висловила свої переживання із цього приводу. Ось цитата з її виступу: «Мій підхід полягає в тому, що якщо будь-який демократичний уряд готовий працювати з нами, ми працюємо разом… Якщо справи підуть у складному напрямку, як у випадку із Угорщиною та Польщею, у нас є інструменти». Отже, вона не погрожувала італійському народові та не лякала їх можливими наслідками.

Це маніпуляція про нібито втручання та посягання Євросоюзу на державний суверенітет Італії та інших європейських країн загалом. 

Виступ фон дер Ляєн був не прихованою чи відкритою погрозою італійцям, а лише попередженням для майбутнього керівництва Італії про необхідність дотримуватися демократичних принципів.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний