МАНІПУЛЯЦІЯ: Захід використовує Україну як розхідний матеріал, надаючи їй новітню зброю

МАНІПУЛЯЦІЯ: Захід використовує Україну як розхідний матеріал, надаючи їй новітню зброю

29 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
1211

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російські медіа з посиланням на статтю Military Times повідомляють, що Захід робить із України «піддослідного кролика», тестуючи свою зброю на її території. Такий висновок роблять зі слів заступника міністра оборони України Володимира Гаврилова: посадовець закликав американські компанії надсилати зброю для тестування перед масовим виробництвом. 

Утім, це маніпуляція. Україна потребує більше зброї для протистояння російській агресії. Тому на конференції Національної оборонно-промислової асоціації «Майбутні можливості збройних сил 2022» Гаврилов закликав вітчизняні та іноземні оборонні підприємства надавати свої розробки для ЗСУ. 

Співпраця з американськими оборонними підприємствами буде вигідна обом сторонам: Україна отримає більше новітньої зброї, а виробники зможуть підтвердити її ефективність на полі бою.

У статті Military Times йшлося про те, що тактика України у війні з росією є досить успішною. Але оголошена президентом рф путіним мобілізація означає, що ЗСУ потребують більшої та кращої підготовки, зброї та амуніції, особливо з наближенням зими. 

У росії більше людей та більше зброї, визнав Гаврилов. Тому виступаючи перед співробітниками оборонної промисловості та посадовцями, які займаються військовими закупівлями США, Володимир Гаврилов розповів, якої зброї потребує Україна, щоб надалі протистояти росії. У промові він згадав ракетні комплекси ATACMS, системи ППО та дрони-камікадзе. 

21 вересня посадовець також розповів, що вітчизняні приватні компанії майже кожного дня приходять зі своїми ідеями. Україна має механізм для тестування зброї в реальних бойових умовах. Зокрема були протестовані технології захисту від дронів та російських радарів. «Тож у підсумку ми отримуємо конкурентоспроможний продукт, адже він був протестований на полі бою», — повідомив Гаврилов.

Заступник Міноборони звернувся також до представників американських оборонних компаній: «Якщо у вас є якісь ідеї або якісь пілотні проекти для тестування перед масовим виробництвом, ви можете надіслати їх нам, і ми пояснимо, як це зробити». До того ж Гаврилов заявив, що деякі іноземні стартап-компанії уже презентували свої проєкти.

«Цю війну можна виграти лише завдяки технологічній перевазі», — підсумував заступник міністра оборони.

Українські посадовці постійно наголошують, що для перемоги у війні необхідно збільшити поставки західного озброєння для ЗСУ. Адже чим швидше Україна отримає зброю, тим швидше закінчиться війна, наслідком якої стала продовольча та енергетична кризи у світі.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний