МАНІПУЛЯЦІЯ: Жителя Одеси, який вивісив прапор рф, засудили на 15 років вʼязниці за державну зраду

МАНІПУЛЯЦІЯ: Жителя Одеси, який вивісив прапор рф, засудили на 15 років вʼязниці за державну зраду

30 Листопада 2022
FacebookTwitterTelegram
405

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію про те, що жителя Одеси, який вивісив на одному з будинків прапор рф, засудили на 15 років вʼязниці за державну зраду.

Однак це — маніпуляція. Покарання на 15 років вʼязниці жителю Одеси призначили за державну зраду, колабораційну діяльність та викраденні людини.

Скриншот допису

29 листопада Державне бюро розслідувань повідомило, що ДБР та СБУ викрили агента фсб, який 22 серпня 2022 року розмістив на одному з житлових будинків Одеси прапор рф із підписом: «Одесса – русский город».. Також житель Одеси співпрацював з фсб рф та намагався викрасти людину. Він збирав і передавав росіянам інформацію про розміщення ЗСУ та військові обʼєкти в Одесі, інформацію про українських патріотів, а також вербував колишніх українських правоохоронців для підривної діяльності проти України.

29 вересня ДБР та СБУ затримали чоловіка разом з його спільниками, а вже через два місяці суд визнав його винним у державній зраді, колабораційний діяльності та викраденні людини. 

Отже, покарання призначили не лише за вивішений прапор рф, а й за передачу даних рф, підривну діяльність, наміри викрасти людину.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний