НЕПРАВДА: Данія відправить на фронт в Україну свої війська під прикриттям навчань

НЕПРАВДА: Данія відправить на фронт в Україну свої війська під прикриттям навчань

24 Квітня 2025
FacebookTwitterTelegram
37

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, що Данія відправить своїх військових на навчання в Україну. Однак ці навчання є буцімто лише прикриттям для їхньої участі у війні. 

Це неправда. Інструктори та військові з Данії приїдуть на навчання без зброї та не будуть брати участі у війні. Їхня мета — перейняти досвід Сил оборони. 

Скриншот публікації

16 квітня 2025 року генерал-майор Пітер Бойсен і командувач армії Данії справді повідомив, що вони планують відправити кілька команд данських військових в Україну. Це будуть навчання, тривалістю від одного до двох тижнів, під час яких данські інструктори та чинні військові зможуть побачити досвід Сил оборони. Водночас наразі невідомо, коли та яку саме кількість данців відправлять на навчання.

Попри це Пітер Бойсен наголосив, що військові приїдуть без зброї та не будуть брати участі у бойових діях. 

Отже, теза росіян — неправдива. У такий спосіб вони намагаються показати, буцімто солдат із навчань перекинуть прямо на фронт, що не є правдою.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний