НЕПРАВДА: Джо Байден познайомився з дружиною, коли йому було 30 років, а їй — 12

НЕПРАВДА: Джо Байден познайомився з дружиною, коли йому було 30 років, а їй — 12

18 Жовтня 2022
FacebookTwitterTelegram
421

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

23 вересня Джо Байден виступив із промовою на заході Національного комітету Демократичної партії у Вашингтоні. У мережі поширюють інформацію, що побачивши під час виступу серед аудиторії дружину, Байден сказав: «Ми з нею дуже давно разом. Їй було 12, а мені 30. Але все одно ця жінка допомогла мені багато чого досягти». Російські медіа пишуть, що звернення Байдена було «інтимним». 

Насправді Джо Байден не говорив, що познайомився зі своєю дружиною, коли їй було 12 років.

Скриншот допису

Під час свого виступу Джо Байден звернувся до знайомої жінки в залі, зазначивши, що познайомився з нею, коли їй було 12 років. У стенограмі виступу президента на сайті Білого дому не уточнюють ім’я цієї жінки. Байден не звертався до своєї дружини під час промови. Також сам факт звернення Джо Байдена до жінки з залу не доводить, що він мав інтимний зв’язок із неповнолітньою на той момент особою. 

Джо Байден старший за Джилл Байден майже на 10 років: він народився 20 листопада 1942 року, Джилл Байден 3 червня 1951 року. Вони познайомилися в 1975 році і пішли на перше побачення того ж року в березні. На той момент Джилл Байден було 23 роки, а Джо Байдену 33.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний