НЕПРАВДА: GENESIS, BRIAN, NEST, NEURON – програми для зламування психіки через інтернет | VoxUkraine

НЕПРАВДА: GENESIS, BRIAN, NEST, NEURON – програми для зламування психіки через інтернет

15 Лютого 2021
FacebookTwitterTelegram
1041

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють публікації, що за допомогою вживлених з вакциною наночипів та спеціального програмного забезпечення можливо зламати психіку людини та керувати нею через інтернет та Wi-Fi. Для цього нібито розроблені спеціальні програми (GENESIS, BRIAN, NEST, NEURON), які можуть зламувати електронні пристрої навколо людини та використовувати майже всю сучасну електроніку, яка випромінює радіочастоти, для того щоб дистанційно зламати психіку людини.

Утім, ці твердження не мають жодного наукового підґрунтя.

Насправді програмні пакети (GENESIS, BRIAN, NEST, NEURON) призначені для моделювання нейронів та нейронних мереж, подібних до тих, які складають мозок і нервову систему людини. Але симуляції проводять не з метою впливу на мозок людини, а для вивчення принципів обробки інформації біологічними нейронними мережами, які покладені в основу функціонування штучних нейронних мереж, на яких побудовані нейрокомп’ютери.

Поштовх до розвитку нейрокомп’ютерів дали нейробіологічні дослідження нервової системи людини і тварин, які складаються з окремих клітин – нейронів.

Сукупна робота всіх нейронів зумовлює складну роботу мозку, який в реальному часі вирішує надскладні задачі. Ці принципи покладені в основу нейрокомп’ютингу та штучних нейронних мереж. Паралельна робота великої кількості простих обчислювальних пристроїв (нейронів), з’єднаних у мережу з керованою взаємодією всіх елементів (штучна нейронна мережа), здатна швидко виконувати доволі складні обчислювальні задачі.

Для вирішення будь-якої конкретної задачі має застосовуватись різна модель нейронної мережі, яка потребує налаштування великої кількості параметрів, яким чином будуть з’єднуватись нейрони, які будуть параметри цих зв’язків та якою мірою кожен нейрон буде впливати на інші нейрони, з якими він має зв’язок. Саме для визначення необхідних параметрів і застосовуються системи симуляції нейронних мереж різних ступенів складності. Отже, моделювання нейронних мереж виконується для їх наукового дослідження, для вирішення практичних задач і для визначення параметрів реальних електронних нейрокомп’ютерів. 

Сферами застосування сучасних нейрокомп’ютерів є, серед іншого, керування в реальному часі літаками та автомобілями, технологічними процесами безперервного виробництва (металургійного, хімічного та іншого); розпізнавання образів, таких як людські обличчя, букви та ієрогліфи, сигнали радарів та сонарів, відбитків пальців в криміналістиці, елементарних частинок і фізичних процесів, що з ними відбуваються (експерименти на прискорювачах або спостереження за космічними променями); прогнозування погоди, курсу акцій, результатів лікування, епідемій.

Так, GENESIS, BRIAN, NEST, NEURON не можуть дистанційно зламувати психіку людини.

Нагадуємо, що безпідставно стверджувати про наявність наночипів у вакцинах і про «всесвітню змову» з метою чипізувати людство.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний