НЕПРАВДА: Хімтрейли розпилюють наночастинки, що вбивають людей під дією 5G | VoxUkraine

НЕПРАВДА: Хімтрейли розпилюють наночастинки, що вбивають людей під дією 5G

23 Вересня 2020
FacebookTwitterTelegram
2712

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюється інформація, що насправді пандемії COVID-19 не існує. А усі нібито хворі помирають через взаємодію технологій 5G та наночастинок, розпилених хімтрейлами та аерозольними вакцинами.

Проте, це не так.

Офіційних підтверджень тому, що хімтрейли дійсно існують, немає. Це лише конденсаційні сліди літаків. Детальніше про це ми писали тут.

Також немає підтверджень тому, що за допомогою аерозольних вакцин розпилюють шкідливі речовини. Тому, стверджувати, що від розпилення якихось речовин люди стають чутливими до електромагнітного випромінювання, підстав немає.

Зв’язку між COVID-19 і мережею 5G немає. COVID-19 поширюється і в країнах, що не мають 5G-покриття. Про це ми вже неодноразово писали, наприклад, тут

До того ж, технологія 5G безпечна для людей. 

Перша хвиля COVID-19 реальна. У світі підтверджено вже понад 31 мільйон випадків зараження, більше 950 тис з яких летальні. Стверджувати, що пандемія сфальсифікована чи нереальна нелогічно. Більше про це ми вже писали, наприклад, тут і тут.

Тромбоз є одним з проявів COVID-19 на ряду з пневмонією. Тому лікування нового коронавірусу і є симптоматичним, а ліки від тромбозу рекомендують застосовувати лише для пацієнтів, що мають підтверджену венозну тромбоемболію. Про це ми також писали.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний