НЕПРАВДА: Із 1-го травня у центрі Лейпцигу можна знаходитися тільки вакцинованим людям у масці | VoxUkraine

НЕПРАВДА: Із 1-го травня у центрі Лейпцигу можна знаходитися тільки вакцинованим людям у масці

31 Березня 2021
FacebookTwitterTelegram
1434

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те що, згідно зі знаком у центрі німецького міста Лейпциг, із 1-го травня вводять обмеження щодо невакцинованих людей. 

Скриншот допису

 

Однак, це — неправда

Цей фейк вже спростовували незалежні фактчекери з CORRECTIV.ORG

У Лейпцигу діє обов’язкова вимога носити захисні маски з 29 жовтня 2020 року. Відповідний знак встановлений у центрі міста.

Знак про обов’язковість масок у Лейпцигу

 

Утім, невідомі обклеїли його плакатами про вакцинацію, хоча міська адміністрація таких вимог не запроваджувала. У коментарі для CORRECTIV.ORG міська влада Лейпцига повідомила, що  обов’язкова вакцинація для перебування в центрі міста не планується.

Наклейки на знаці у центрі міста

 

У статті видання міста Лейпцига Leipziger Volkszeitung опублікували спростування інформації про обов’язковість вакцинації для перебування у центрі міста. Адміністрація заперечує  причетність міста до цих оголошень. А проти невідомих, які розклеїли неправдиві оголошення, вже порушили кримінальну справу.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний