НЕПРАВДА: Кабани перебігають дорогу в Києві | VoxUkraine

НЕПРАВДА: Кабани перебігають дорогу в Києві

15 Березня 2021
FacebookTwitterTelegram
557

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють відео, на якому кабани перебігають дорогу. Автор посту вказує на те, що це нібито відбулося в Києві. Це ж саме відео поширюють, кажучи, що події відбуваються у Москві чи Лобні (Московській області).

Скриншот допису

 

Однак, це – неправда

Зворотний пошук по відео за допомогою ресурсу InVid вивів нас на те, що відео зняли у місті Грайфсвальд у Німеччині.  У передачі північнонімецької телерадіокомпанії NDR за 19 лютого використали відео, яке поширюють, описуючи землю Мекленбург-Передню Померанію. 

На сайті міста Грайфсвальд є інформація про те, що дикі кабани почали частіше з’являтися у місті. Сайт новин землі Мекленбургу-Передньої Померанії, до якої належить Грайфсвальд, повідомляє про небезпеку від збільшення кількості кабанів у місті. Німецьке видання «Süddeutsche Zeitung» також пише про те, що дикі кабани все більше турбують жителів міста. 

Район Грайфсвальда, у якому найімовірніше зняли відео, розташований на південному сході міста. Для цього району характерні багатоквартирні будинки часів НДР. 

Забудова південного сходу Грайфсвальда

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний